top of page

Elektronik Kaplama Silikonu

Kalıp Silikonu EC-seriler

24082019181550.jpeg

Eseri kalıp silikonlarımız dolgu içermeyen yüksek yırtılma ve germe direncine sahip fabrika üretimine müdehale yapılmadan satışa sunulan orjinal Rtv-2 Kalıp Silikonlarıdır.


E-seri Rv2 kalıp silikonları 7 farklı sertlikte satışa sunulmuştur.
E-seri Rtv-2 kalıp silikonları ambalaj şekilleri 1-5-25 kg olarak hazırlanmıştır.
E-seri kalıp silikonları 190 ° sıcaklığa kadar dayanım gösterir.
E-seri kalıp silikonları Gıda için kullanılacaksa katalizörün koku ve tat ile gıdayı etkiledigini unutmayın, gıda için kullanmanız gereken silikon Aksil G- seri kalıp silikonlarıdır.
E-seri kalıp silikonu sıvı halden silikon haline geçerken %0,3 (binde3) oranında küçülme yapar.
E-seri kalıp silikonları kendi cinsinden başka objelere yapışmaz bu yüzden kalıp ayırıcı kullanma zorunluluğu yoktur, Fakat parlak ve pürüzsüz yüzey için sıvı kalıp silikonunu dökmeden önce model yüzeyine sprey kalıp ayırıcı uygulamanız pürüzsüz ve parlak silikon kalıp elde etmenizin yanında daha uzun süre dayanacak daha geç eskiyecek silikon kalıp elde etmenizi sağlar.
Tüm E-seri kalıp silikonlarında en ince detayda kopyalama yapabilirsiniz, kalıp silikonu shore degeri yükseldikce akışkanlık azalır: sert silikonlarda detay için katalizör miktarını düşürerek kalıp silikonunun modele tam oturması için zaman verin harika kalıplar elde edersiniz.

Daha Profesyonel kalıplar için vakum sistemleri kullanmanızı öneririz

E-seri Kalıp silikonu Çeşitlerinden kısaca bahsedecek olursak

Wave

Kalıp silikonu

 

kalıp silikonu 5 shore

Aksil E-5

kalıp silikonu 10 shore

Aksil e-10

Kalıp Silikonu 15 shore

Aksil E-15

E-5 kalıp silikonlarımız exstra soft yumaşacık saglam ve Detaylar konusunda uzman harika detaylar alan kalıp silikonlarıdır.
ürün genel olarak 1- 10 cm’ye kadar büyüklükte alçı, taş tozu, mum, sabun gibi objelerde kullanımını tavsiye ediyoruz.
ince hassas detayların önemli olduğu tüm ürünler için kullanılabir.
Polyester, Epoksi, Poliüretan Gibi ısınan ve saldırgan ürünlere dayanım sağlar.

E-10 kalıp silikonlarımız soft yumaşacık saglam ve Detaylar konusunda uzman harika detay alan kalıp silikonlarıdır.ürün genel olarak 10- 15 cm’ye kadar büyüklükte alçı, taş tozu, mum, sabun gibi objelerde kullanımını tavsiye ediyoruz.ince hassas detayların önemli olduğu tüm ürünler için kullanılabir.Polyester, Epoksi, Poliüretan Gibi ısınan ve saldırgan ürünlere dayanım sağlar.

E-15 kalıp silikonlarımız soft silikonumuz yumuşak, germe, sünme direnci yüksek detay kopyalamada uzmandır.
E-15 kalıp silikonu genellikle 10-30 cm arası alçı, taş tozu, mum, polyester, epoksi, beton, gibi ürünlerin kalıplarında tavsiye ediyoruz.
ince hassas detayların alıması yanında E-10’a göre bir miktar sert oluşu büyük objelerde ölçünün sabit kalması için avantaj saglar.

0332 357 33 22

bottom of page